KULLANICI YORUMLARI

2 yıldır kullanıyorum. Vitamin desteği alırken doktorum kesmemi,bana zarar verdiğini söylemişti.Enerjik olmak için arayışlar içindeyken keşfettim.Sabah aç karnıma alıyorum ve yoğun koşturmama karşın günü güzel bitiriyorum .Tansiyon problemim asgariye indi ,şeker sorunum bitti ve çok ilginç ki, beyaz çıkan saçlarım artık siyah çıkıyor.Bir de yüzümde Roza vardı artık yok.Düzenli kullanmak şart.Paket pahalı gibi görünse de çok uzun süre gidiyor.Ben çok memnunum,iyi ki buldum:-)

Nazan KULUR

 

 

Yaklaşık bir yıldır organik sülfür kullanıyorum yaşam kalitem arttı. Geceleri ayaklarimda ağrıyla uyanırdım artık kalmadı ve ayaklarımdaki şişlikler de bitti. Kullanmaya başladığımdan beri enerjim yükseldi ve kendimi daha sağlıklı hissediyorum.

Narin EGEDEN

 

 

 

Organik sülfürün yararlarını gören bir arkadasim sayesinde, üzerine bir de kendim araştırma yapıp kullanmaya başladım. Kışı hiç üşümeden ve hasta olmadan geçirdim.Tabii bunun yanında düzenli beslenmeyi de ihmal etmedim. Sağlığım ve içsel yolculugumda bana buyuk destek sağlayan sülfürün dış görünüsüme kattıkları benim icin bonus oldu. Cildim daha esnek ve saçlarım daha güçlü ve parlak. (Reklam gibi oldu :) Arkadaşlarıma da tavsiye ediyor, önce araştırmalarını istiyorum. Umarım dunya daha iyi bir yer olur ve doğa kendini koruyabilir. İçinde bulunduğumuz bu durumda kaliteli yaşamak ve nefes almak için elimizden geleni yapalım da…

Deniz ER